Почетна / МК Сцена / Фото | Тамара Тодевска со гол стомак, подготвена за големиот ден

Фото | Тамара Тодевска со гол стомак, подготвена за големиот ден

 

Фото од бременоста на Тамара Тодевска

 

На својот фејсбук профул, пејачката Тамара Тодевска објави слика со гол стомак, на која се гледа дека многу наскоро ќе дојде и долгоочекуваниот ден за нејзе и нејзиното семејство – породувањето на Тамара. Како што пишуваа македонските медиуми, неофицијално се работи за девојче.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Биба Додева со нова верзија на „Скопје“ од Леб и Сол

Биба Додева со нова верзија на познатата „Скопје“ од легендарните Леб и Сол, дело на …