Почетна / ФОТО / Фото | Пенелопе Круз позираше за „Кампари“

Фото | Пенелопе Круз позираше за „Кампари“

 

Шпанската актерка Пенелопе Круз стана заштитно лице на Кампари и направи ексклузивна фотосесија за нивниот календар. Преубавата актерка позираше во црвена облека и никого не остави рамнодушен. Таа позираше во разни сценарија, а секое неминовно потсетува на популарниот пијалак Кампари.

Нејзини претходнички кои се појавија на календари за Кампари се Мила Јововиќ, Џесика Алба, Ева Мендез и Олга Кириленко. Погледнете ја прекрасната Пенелопе во дел од фотографиите за календарот.

 

 

{gallery}112012/penelope{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!