Почетна / ФОТО / Фото | Пенелопе Круз позираше за „Кампари“

Фото | Пенелопе Круз позираше за „Кампари“

 

Шпанската актерка Пенелопе Круз стана заштитно лице на Кампари и направи ексклузивна фотосесија за нивниот календар. Преубавата актерка позираше во црвена облека и никого не остави рамнодушен. Таа позираше во разни сценарија, а секое неминовно потсетува на популарниот пијалак Кампари.

Нејзини претходнички кои се појавија на календари за Кампари се Мила Јововиќ, Џесика Алба, Ева Мендез и Олга Кириленко. Погледнете ја прекрасната Пенелопе во дел од фотографиите за календарот.

 

 

{gallery}112012/penelope{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Според Сител, оваа седмица ќе има две среди со различни температури

Мала техничка грешка во временската прогноза на телевизија Сител за малку смеа за добра ноќ. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!