Почетна / ФОТО / Фото | Александар Тодоровски – Алекс

Фото | Александар Тодоровски – Алекс

 

Нашата фотогалерија од денеска е збогатена со уште едно убаво македонско лице. Ви го претставуваме Алекс. Неговото полно име е Александар Тодоровски, а по професија е фитнес инструктор и личен тренер. Ова момче се најде во онлајн каталогот „Women/Men’s Choice MK“ каде се претставени најзгодните и најубавите жени и мажи од цела Македонија. Во прилог се фотографиите што тој ги одвои за нас.

 

 

{gallery}112012/alex{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Симболика на Алфа – се појавија мустаќи во логото на екран

Во логото на Алфа, кое стои на екранот, денеска се појавија мустаќи. Телевизија Алфа очигледно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!