Почетна / Сапуници / Фатмаѓул на терапии за жртви на силување

Фатмаѓул на терапии за жртви на силување

 

Со оглед на тоа дека актерката Берен Саат во моментално најгледната серија „Судбината на Фатмаѓул“ толкува улога на девојка над која е извршено силување, таа морала да посетува терапии за жртви на сексуално злоставени личности, пишува порталот Вистина.

 

 

Како што таа самата признала, терапиите многу и помогнале да ја одглми девојката која е жртва на силување од група на млади момчиња, а потоа се венча со еден од нив.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Папараците го уловија Џенк од „Азра“ со поубавата половина

Ѕвездата на сериите „Ќерките на Фазилет“ и “Азра” повторно беше “уловен” од турските папараци заедно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!