Почетна / Забава / Спотот на Елвир сниман кај Смилковци

Спотот на Елвир сниман кај Смилковци

 

Пејачот Елвир Мекиќ прво изјави дека снимал спот кај Смилковското езеро непосредно пред петкратното убиство, а потоа ја демантираше својата изјава. Сепак, спотот се појави во јавноста, а со оглед на содржината сигурни сме дека околу него ќе се крене уште многу прашина.

Имено, во спотот се појавуваат две лезбејки. Тие крадат, се дрогираат, се бакнуваат меѓусебно, и уште што не. Поради несоодветната содржина, спотот може да биде прегледан само од полнолетните корисници на “Јутјуб”. Екипата направи одличен маркетинг за и онака несекојдневниот спот, очекуваме да стане голем хит.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!