Почетна / Телевизија / Х Фактор / Со жилет на раката си го испиша името на Даниел

Со жилет на раката си го испиша името на Даниел

 

Лудилото по Даниел Кајмакоски ги премина нормалните граници на однесување. Фотографијата која е споделена на Твитер ја вознемири јавноста.

 

– „Беше малку болно, но се надевам дека ти значи“, напиша девојчето на фотографијата на која се гледа како со крвави рани го испишала името на Кајмакоски.

Пејачот сe уште нема никаков коментар за гестот на младата девојка, на која твитерџиите и понудија телефонски броеви од неколку психијатриски болници.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!