Почетна / МК Сцена / Распродаден и вториот од петте концерти на Каролина!

Распродаден и вториот од петте концерти на Каролина!

 

Авалон Продукција со големо задоволство информира дека и вториот од петте промотивни концерти на Каролина за „Македонско девојче 2“ е комплетно распродаден, а за останатите три концерти 60 проценти од влезниците се веќе распродадени. Бидеќи е очигледно дека сите пет концерти ќе бидат распродадени, Ве молиме набавете ги вашите влезници на време со што ќе го имате во раце први и новиот албум „Македонско девојче 2“.

 

 

Концертите ќе се одржат во Македонската Опера и Балет од 20ти до 24ти февруари. Цена на пакетот, влезница плус луксузно дигипак издание е 600 денари. Влезниците се продаваат преку продажната мрежа на “Купи Карти За Се”, online како и на билетарата на МОБ. Како што претходно Ве информиравме албумот “Македонско Девојче 2” ќе биде во слободна продажба од 25 ти февруари низ цела Македонија.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Никола Зацески со празничен подарок, нов сингл со наслов “Мојот пат”

По одличниот прв сингл “Срцето мое тука чука” кој доби многу позитивни критики, Никола Зацески …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!