Почетна / Телевизија / Плејбојот сега се кае!?

Плејбојот сега се кае!?

Натпреварувачот во контроверзното реално шоу “Парови” кој пред неколку денови симулираше секс пред очите на својата девојка, сега тврди дека му е жал поради таа жешка акција.

 

Далибор Ристиќ во реалното шоу “Парови” влезе со партнерката Марија Богуновиќ, но неа ја заборави веднаш штом скокна во базентот со танчерката Јелена Џокиќ, таму симулираше жежок секс со неа за потоа да го направи тоа и вистински во една од собите. Откако сфати што се случува, партнерката на Далибор беше во толкав шок што се расплака.

 

 

 

Од тој немил “инцидент” поминаа неколку денови, Далибор веројатно сфати каква будала направил од себе и од својата партнерка, па на своите цимери им се довери дека многу се кае поради сексот со танчерката Јелена и оти се плаши од реакцијата на своите родители кога ќе излезе од шоуто.

– Не ми е сеедно. Се плашам од зборовите на моите родители кога ќе стигнам дома,

изјави Далибор во еден момент.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!