Почетна / Телевизија / Нова музичка шоу-програма на Алфа ТВ

Нова музичка шоу-програма на Алфа ТВ

 

 

На Алфа ТВ деновиве почна да се врти нов тизер, односно најава за новата програма наречена „Еден бакнеж“. Според она што го гледаме во приложеното видео се работи за музичка програма, а домаќин на шоуто веројатно ќе биде водителката Ирена Спировска.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!