Почетна / МК Сцена / Нена Мачка остана без Фејсбук поради изјавата

Нена Мачка остана без Фејсбук поради изјавата

 

Како што вчера објавивме, македонската старлета Нена Мачка преку својот Фејсбук профил на сите им порача дека не сака да се дружи со мажи кои не се билдери. Напиша: „Нека се погледнат во огледало пред да ми испратат барање за пријателство“.

 

 

По неколку часови и на неа и беше порачано да се погледне во огледало, но на малку поинаков начин. Имено, профилот на Нена Мачка е хакнат од личност кој на нејзиниот сопствен ѕид напиша дека таа не е убава. Хакерот, саркастично вели дека „убавицата“ не мора да биде дел од социјалната мрежа и смета оти сега може повеќе ќе се интересирала за него.

Корисниците на Фејсбук масовно ја поздравија оваа негова постапка.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Каролина и Амира ја отпеаа легендарната „Македонско девојче“

За време на концертот во Хераклеа во организација на неприкосновената Авалон, а и на изненадување …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!