Почетна / Сапуници / Месуде (Бурни времиња) обожува „машка шипка“

Месуде (Бурни времиња) обожува „машка шипка“

Нилпери Сахинкаја, или за фановите на турските серии позната како Месуде од „Бурни времиња“, во својата нова театарска улога покажа исклучително секси вештини. Нејзината работа како забавувачка на мажи не е лесна, но уште потешко му паѓа на актерот до неа, што има за задача да не ја допира девојката додека таа го излудува со својот стриптиз. Сахинкаја во серијата што се емитува на Сител е претставена како мошне атрактивна девојка, но овде е вистинска „мачка“, уверете се и сами во фотогалеријата подолу.

 

 

{gallery}062012/mesude{/gallery}

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шок за гледачите, следува скандалозна свадба во „Забрането јаболко”

Вечерва и утревечер, бидете гости на најскандалозната свадба во светот на сапуниците. Доаѓа долгоочекуваниот момент …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!