Почетна / Серии / Мелроуз плејс | Запознајте го новиот мистериозен лик

Мелроуз плејс | Запознајте го новиот мистериозен лик

 

„МЕЛРОУЗ ПЛЕЈС“
вечерва по Дневник 2 на Сител

 

 

Вечерва на Сител ќе се емитува четвртата епизода од новата американска серија „Мелроуз плејс“. На самиот почеток ќе се запознаете со новиот лик Џејн Ендруз, сестрата на убиената Сидни. Џејн е наследничка на зградата и уште при првото запознавање со станарите таа почнува да ги уценува истите. Вистинското лице на Џејн прва го запознава Ела. Полицијата се појавува на вратата на Вајолет, а таа од страв бега поради што станува сомнителен станар број еден за детективите. Лорен повторно спие со непознат маж за пари.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!