Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Лезбо тројка – Александра, Станија и Ава!

Лезбо тројка – Александра, Станија и Ава!

 

Прославата по повод завршувањето на реалното шоу „VIP Survivor“ беше заокружена со сочни лезбо бакнежи, јавува порталот на „Бекстејџ“. На журката што се одржала на сплавот „Фистајлер“ двете старлети Александра и Станија на секои пет минути се бакнувале во уста, а потоа и се нафрлиле и на миленичката на публиката, Ава Карабатиќ. Станија за Александра изјавила дека е феноменална, и доколку била машко нема да размислувала за да биде со неа, но ни Накова не останала рамнодушна. Таа изјавила дека Станија одлично се бакнува. Во продолжение погледне го „жешкото“ видео.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!