Почетна / Серии / „Куќата на Анубис“ наскоро на Сител телевизија

„Куќата на Анубис“ наскоро на Сител телевизија

 

Наскоро викендите на Сител телевизија ќе бидат исполнети со многу бои, детски насмевки и мистериозни приказни. Богата детска програма составена од надсинхронизирани цртани филмови и серии како „Ангелина балерина“, „Мрзливиот град“ и долго очекуваната „Куќата на Анубис“ ќе се емитуваат секој викенд. Во прилог е најавата, погледнете за што се работи.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Без никаква најава и информација до гледачите, Алфа ја пушти „Фитнес“

Пред девет месеци, наголемо беше најавувана со секојдневни промоа. Сепак тогаш, руската комедија “Фитнес” не …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!