Почетна / Забава / Која македонска новинарка има толкаво деколте?

Која македонска новинарка има толкаво деколте?

 

Поранешната новинарка на забавни теми и поранешна вработена во промо тимот на А1 телевизија, Маја Крстиќ, смета дека нејзиното разголено деколте е соодветно за посета на еден фестивал.

 

 

Поранешната новинарка на забавни теми и поранешна вработена во промо тимот на А1 телевизија, Маја Крстиќ, смета дека нејзиното разголено деколте е соодветно за посета на еден фестивал.

 

 

Имено, новинарот Зоки Фаци ја сретна Крстиќ на оваа манифестација и ја запраша што мисли за Катерина Стојановска. Откако поранешната новинарка ја навреди интелигенцијата на самонаречената старлета, новинарот сакаше да знае дали нејзините гради се природни и зошто таа смета дека разголеното деколте е соодветно за Скопскиот фестивал.

Видеото е во прилог, а вашите коментари на оваа тема ги очекуваме веднаш откако ќе го проследите видеото.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!