Почетна / Спорт / Камерите ловат се!

Камерите ловат се!

 

Голманот на Реал Мадрид, Икер Касиљас, се посрамоти пред очите на целиот свет откако своите мрсули ги избриша од образот на малото дете што го држеше за рака. Среќа што на телевизиските камери ништо не може да им избега, во спротивно сето ова ќе поминеше незабележано.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!