Почетна / Спорт / Камерите ловат се!

Камерите ловат се!

 

Голманот на Реал Мадрид, Икер Касиљас, се посрамоти пред очите на целиот свет откако своите мрсули ги избриша од образот на малото дете што го држеше за рака. Среќа што на телевизиските камери ништо не може да им избега, во спротивно сето ова ќе поминеше незабележано.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ЗОИ 2018, СП фудбал 2018 и „Сите наши песни”, дел од програмата на МТВ 3

По барање на многумина, ве известуваме за програмската шема на спортско забавниот канал на Македонската …

error: Содржината е заштитена!