Почетна / Забава / Ексклузивна фотографија | Кој ја работи Лила Филиповска?

Ексклузивна фотографија | Кој ја работи Лила Филиповска?

 

Ексклузивна фотографија, дознајте кој ја работи водителката Лила Филиповска.

 

Во просториите на Сител телевизија налетавме на монтажерот кој го монтира квизот „Се или нешто“, една од најгледаните програми на Сител телевизија и воопшто најуспешното гејм-шоу во Македонија.

Еве кој ја работи Лила 🙂 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Пејовиќ со голем концерт на 24-ти декември во „А1 Арена“

На само неколку дена пред дочекот на новата година, „А1 Арената“ во Скопје, ќе биде …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!