Почетна / Телевизија / Х Фактор / Демант | Неславниот крај на Х Фактор е само трач

Демант | Неславниот крај на Х Фактор е само трач

 

ОФИЦИЈАЛЕН ДЕМАНТ ОД ПРОДУКЦИЈАТА НА Х ФАКТОР

 

Откако се појави веста дека Икс Фактор ќе има неславен крај, ја контактиравме продуцкијата и добивме демант дека тоа всушност е само трач и ништо повеќе.

 

 

Ни објаснија дека не постојат никакви промени на планот за ова популарно музичко шоу, а тоа значи дека Икс Фактор нема да го гледаме во изменета или скратена форма.

Од вторник продолжува натпреварувањето, а највозбудливото допрва доаѓа.

Финалната вечер на ова популарно талент шоу е закажана за крајот на март.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!