Почетна / Телевизија / Големиот брат / Девојката на Урош со став за сексуалниот чин

Девојката на Урош со став за сексуалниот чин

 

Откако низ Балканот со брзина на светлината се рашири снимката од аферата помеѓу Ава и Урош, девојката на каскадерот се огласи и се заштити од непотребни трачеви за нејзината врска со Урош.

 

Имено, учесничката на музичкото натпреварување „ВИП Големиот Брат“, Сања Димитријевиќ на својот Твитер профил напиша дека сега е слободна и среќна девојка. Нејзиниот пост го поби фактот дека Урош ја изневерувал додека скокал во кревет со скандалозната хрватска старлета Карабатиќ.

Следете на на Големиот Брат ВИП

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!