Почетна / Телевизија / Видео | Тепачка меѓу Венди и Зорица Марковиќ, летаа флаши и столици

Видео | Тепачка меѓу Венди и Зорица Марковиќ, летаа флаши и столици

 

Мрш, свињо една – вака и одговори Венди на Зорица

 

 

Венди е првата финалистка што го напушти реалното шоу “Фарма”, и како секој исфрлен се најде во студиото на Пинк каде одговараше на прашањата од водителката. Во еден момент, водителката ја праша публиката и бившите фармери дали имаат прашања до Венди. Што се случи потоа, може да видите од видеото во прилог.

 

 

Тепачки, пцости и навреди беа неисклучен дел во текот на целото емитување на ова реално шоу, по што бурно реагираше Советот за радиодифузија во Србија и на ред е стапување во сила на забраната за емитување на овој вид програма пред 23 часот. Венди и Зорица се само едни од многутте раскарани и растепани на фармата оваа сезона.

Реалните шоуа “Фарма” и “Парови” не се купени и емитувани од македонски телевизии.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Законска обврска – вести во предизборието за лица со сетилна попреченост

Согласно обврските од Изборниот законик, Јавниот радиодифузен сервис, односно Првиот и Вториот програмски сервис на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!