Почетна / Забава / Видео | Саша Ковачевиќ со нов летен хит и спот снимен на Тајланд

Видео | Саша Ковачевиќ со нов летен хит и спот снимен на Тајланд

 

Саша Ковачевиќ со нов летен хит

 

 

Пред неколку дена во телевизискиот етер излезе новиот спот за новата песна “Рано је” на српскиот срцекршач, Саша Ковачевиќ.

– Драги мои, како што ви ветив, и ова лето ви носиме нешто ново и поинакво. Се надевам дека ќе ви се допадне и ќе уживате – посочи Саша.

Музиката е на Саша и Раде Ковачевиќ, текстот на Милош Рогановиќ, а спотот е сниман на Тајланд.

 

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Диџеј сет на MVRTK со Dropkick Dope Entertainment

Македонскиот диџеј и продуцент MVRTK, во соработка со Dropkick Dope Entertainment снимија диџеј сет со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!