Почетна / Забава / Видео | Ова ти се вика скопска свадба

Видео | Ова ти се вика скопска свадба

 


Отворениот двокатен автобус на ЈСП се поатрактивен за туристите во Скопје, но и за неговите граѓани. Нова атракција поврзана со автобусот на ЈСП е скопската свадба којашто се случи на горниот кат од автобусот. Претходно имавме видено и коктел забава којашто се случуваше во движење низ скопските улици, а сега ја гледаме и првата свадба во него!

 

Отворениот двокатен автобус на ЈСП се поатрактивен за туристите во Скопје, но и за неговите граѓани. Нова атракција поврзана со автобусот на ЈСП е скопската свадба којашто се случи на горниот кат од превозното средство. Претходно имавме видено и коктел забава којашто се случуваше во движење низ скопските улици, а сега ја гледаме и првата свадба во него!

 

видео: Засе.мк

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!