Почетна / Сапуници / Видео | Мендерес од „Завет“ во жешка секс сцена

Видео | Мендерес од „Завет“ во жешка секс сцена

 

Серхан Јаваш, или за македонската телевизиска публика познат како Мендерес од хит серијата „Завет“ што се емитува на Сител, е турски актер и модел кој е роден на 27. март во 1972. година. Роден е во Истанбул, во младоста активно се занимава со спортот, а неговото прво работно искуство е како тенис инструктор. Нешто подоцна, влегува во  модна агенција и работи како модел.

 

Серхан Јаваш, или за македонската телевизиска публика познат како Мендерес од хит серијата „Завет“ што се емитува на Сител, е турски актер и модел кој е роден на 27. март во 1972. година. Роден е во Истанбул, во младоста активно се занимава со спортот, а неговото прво работно искуство е како тенис инструктор. Нешто подоцна, влегува во  модна агенција и работи како модел.

 

 

Во 1995. година, Серхан добива мала улога во сапуницата „Ester ve Sarah“, со којашто се појавува на телевизиската сцена. После неколку успеси во оваа работа, во 1999. година актерот одлучува да се ожени. Во 2007. година ја добива улогата на Мендерес во „Завет“, а една година подоцна се појавува во успешниот филм „Yagmurdan Sonra“ (После дождот).

 

 

Неговиот атрактивен изглед е предизвик за многу брендови коишто одлучуваат токму Серхан Јаваш да биде нивниот заштитен лик. Во 2010. година тој повторно добива улога во филмот наречен „Unutulmaz“.

 

 

Она што може да се пронајде на видео сервисот Јутјуб од овој актер е особено интересно за женската популација. Се работи за извадок од филмот „После дождот“, кадешто актерот приредува жешка секс сцена под отворено и врнежливо небо. Љубовната сцена започнува после 4-та минута од извадокот подолу.

 


{gallery}112012/menderes{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Две кралства“ на Сител – серијата која ги помести стандардите

Авантура, фантазија, квалитет, љубов и спектакли. Ексклузивно на Сител следете ја најновата светска продукција која …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!