Почетна / Телевизија / Х Фактор / Видео | Еве како се сака Даниел Кајмакоски

Видео | Еве како се сака Даниел Кајмакоски

 

Во саботата Даниел Кајмакоски беше пречекан во Македонија од многубројните фанови и уште еднаш докажа колкава ѕвезда е тој на овие простори.

 

 

Но, она што привлече најмногу внимание на социјалните мрежи е девојчето кое тешко ги контролираше своите емоции додека беше во близина на Даниел. Погледнете и самите.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!