Почетна / Забава / Видео | Аси, Фатмаѓул, Хурем, Јасмин… без шминка!

Видео | Аси, Фатмаѓул, Хурем, Јасмин… без шминка!

 

Турските актерки важат за едни од најубавите жени во светот, но после ова видео со фотографии не сме сигурни дали и понатаму ќе го имате истото мислење.

 

 

Имено, споредени се фотографии со шминка и без шминка на најпопуларните турски актерки како што се Нургул Јесилчај (Јасмин), Мерием Узерли (Хурем), Берен Саат (Фатмаѓул), Туба Бујукустун (Аси), Фахрије Евчен (Неџла) и други. Погледнете како тие изгледаат без својата шминка.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!