Почетна / Сапуници / „Бурни времмиња“ конечно се враќаат на Сител

„Бурни времмиња“ конечно се враќаат на Сител

 

ПОСЛЕДНАТА ЕПИЗОДА ОД ВТОРАТА СЕЗОНА РЕПРИЗНО
недела, 14 часот на Сител ТВ

 

 

Во пресрет на новата сезона од хит серијата „Бурни времиња“ на Сител телевизија утре во 14 часот не пропуштајте ја последната епизода од втората сезона. Наскоро следуваат новите продолженија.

 

 

 

 

ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Најемотивниот момент и долгоочекувана средба во „Тажна жена“

Вечерва на Канал 5 телевизија во новата потресна епизода од приказната за “Тажна жена”, се …

error: Содржината е заштитена!