Почетна / Сапуници / „Бурни времмиња“ конечно се враќаат на Сител

„Бурни времмиња“ конечно се враќаат на Сител

 

ПОСЛЕДНАТА ЕПИЗОДА ОД ВТОРАТА СЕЗОНА РЕПРИЗНО
недела, 14 часот на Сител ТВ

 

 

Во пресрет на новата сезона од хит серијата „Бурни времиња“ на Сител телевизија утре во 14 часот не пропуштајте ја последната епизода од втората сезона. Наскоро следуваат новите продолженија.

 

 

 

 

ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!