Почетна / МК Сцена / Боки повторно се заканува, овој пат на старлетите!

Боки повторно се заканува, овој пат на старлетите!

 

 

Популарниот шоумен Бојан Јовановски најпознат како Боки 13 секојдневно на социјалните мрежи ги изненадува своите фанови.

 

Популарниот шоумен Бојан Јовановски најпознат како Боки 13 секојдневно на социјалните мрежи ги изненадува своите фанови.

 

 

Тој на својот Фејсбук профил објави фотографија направена во тоaлeт на која е прекриен само со крпа, а под неа напиша заканувачка порака.

– „Како што веќе кажав, досега ослабнав 32 килограми, а кога во наредниот период ќе ослабнам уште 35 килограми, тогаш ќе ги погребам сите старлети“.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Taftalidze Shuffle“ на Влатко Стефановски е номиниран за наградата „Импала“

Албумот „Тафталиџе шафл“ на Влатко Стефановски е номиниран за најдобар албум во Европа и за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!