Почетна / Серии / Ангели | Тачо дознава дека Хасмин е жива

Ангели | Тачо дознава дека Хасмин е жива

 

„АНГЕЛИ“
најава за утрешната епизода

 

 

Во следната епизода од „Ангели“ што премиерно ќе се емитува во среда во 11:00 часот, а репризно на Сител 3 во 16:00 часот и на Сител по „Мелроуз плејс“, Тачо го носи Амадо во градот зад „ѕидот“ каде што добива лекарска помош од Тео. Хоуп им ја раскажува целата приказна на „дивјаците“ за корпорацијата НЕ што им ги пере мозоците на жителите. Хасмин доаѓа во куќата каде што се кријат Тео и Тачо со бебето на Мел, а во тој момент доаѓа и Хасмин. Тачо дознава дека таа е жива.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Mоторските банди ќе нѐ потсетат на „Тајна задача“ на МТВ 1

“Тајна задача” е американска мини серија која нѐ води во светот на мотористите, и тоа …

error: Содржината е заштитена!