Почетна / Забава / Влезниците за концертот на Брајан Адамс пред распродавање!

Влезниците за концертот на Брајан Адамс пред распродавање!

Влезниците од категоријата ПАРТЕР за претстојниот концерт на Bryan Adams кој ќе се одржин1 13. ноември во А1 Арената, се пред распродавање. За овој концерт не постои фан пит како категорија, бидејќи Bryan Adams никогаш не ги двои неговите фанови, па оттаму и интересот за брзото распродавање на билетите во партерот.

Брзо се трошат и картите од категориите silver seats, golden seats и Вип, па така, доколку сакате да присуствувате на концертот на Bryan Adams, побрзајте уште денес во Avalon ticket shop во ГТЦ, продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на www.avalon.mk.

Gepostet von Avalon Produkcija am Freitag, 18. Oktober 2019

Се гледаме на 13-ти во А1 Арена!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!