Почетна / Сапуници / Видео | Познатиот латино заводник си го покажа „пакетот” на Инстаграм

Видео | Познатиот латино заводник си го покажа „пакетот” на Инстаграм

Давид Зепеда е познат латиноамерикански актер кој сме го следеле во многу познати теленовели и кај нас.

Па така, гледачите можеби се сеќаваат на неговите улоги во сериите “Sortilegio”, “Abismo de pasion”, “La fuerza del destino” и “Soy tu dueña” каде своето тело го промовираше во голем дел од сцените.

Во неколку наврати излегоа интримни видеа од актерот по социјалните мрежи, но последното и самиот го објавил. Како што и се правда потоа – тоа било по грешка. Во видеото тој е полугол, позира со црвена долна облека и ги допира скриените интимни делови од телото.

Социјалните мрежи брзо се зафатија со коментари како „Морам да престанам да имам фантазии со Давид Зепеда“, „Давид, те сакам“, „Ти си најзгоден и најдобар“, „А може ли јас да допрам“ итн.

Оваа „несреќа“ на актерот од теленовелите, како што кажавме, не е прва. На 24 февруари, тој објави и гола фотографија на својот официјален профил на Инстаграм која остава многу на имагинацијата.

A минатата година, се појави и видео во кое Давид мастурбираше.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Додека селото спие“, руска мелодрама секое попладне на ТВ 24

Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ 24 ќе се емитува “Додека селото …

error: Содржината е заштитена!