Почетна / Телевизија / ТВ 24 вработува млади новинари со или без работно искуство

ТВ 24 вработува млади новинари со или без работно искуство

ТВ 24 има потреба од млади новинари во својот тим, кои може, но и не мора да имаат работно искуство. Потребна е секако желба и ентузијазам за работа. Доколку сакате да станете дел од ТВ 24, испратете го вашето CV на [email protected]

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Телма телевизија вработува новинари за деск и за веб сајтот

ТВ Телма вработува новинари на работна позиција деск и новинар на веб страната www.telma.com.mk. за …

error: Содржината е заштитена!