Почетна / Серии / Се разголи Пени од „The Big Bang Theory“

Се разголи Пени од „The Big Bang Theory“

 

 

Дваесет и шест годишната американска актерка Kaley Cuoco се разголи за новиот број на австралиското издание од магазинот за мажи „Maxim“.

На големо одушевување на милиони фанови од посилниот пол ширум светот, сексипилната Пени од „The Big Bang Theory“ или Били од „Charmed“, се фотографираше во сосема поинакво издание, провокативно, заводливо и секси.

Како ви изгледа вас?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Наркосите“ на Телма во новите епизоди се „селат“ во Мексико

Од Колумбија, продуцентите на “Наркос” се селат во Мексико. Како започна и како се развиваше …

error: Содржината е заштитена!