Почетна / Серии / Се разголи Пени од „The Big Bang Theory“

Се разголи Пени од „The Big Bang Theory“

 

 

Дваесет и шест годишната американска актерка Kaley Cuoco се разголи за новиот број на австралиското издание од магазинот за мажи „Maxim“.

На големо одушевување на милиони фанови од посилниот пол ширум светот, сексипилната Пени од „The Big Bang Theory“ или Били од „Charmed“, се фотографираше во сосема поинакво издание, провокативно, заводливо и секси.

Како ви изгледа вас?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Преспав“ се враќа со петта сезона – очекувајте го стартот на МРТ 1

Од идниот месец на Македонската телевизија следува нова, петта сезона од популарната серија „Преспав“. Снимањето …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!