Девојката од прозорецот

Последни новости

Неизбежно е да навивате за Германија, погледнете ја…

Микаела Шефер, германската манекенка и старлета на уникатен начин навива за својата омилена репрезентација на Еврошампионатот – германската. Прекрасната девојка без ниту едно парче облека на себе била фотографирана пред Брандербуршката порта. „Специфичните“ делови од телото ги покрила со шминка соодветна за фудбалската треска, па затоа не е спорно што …

Повеќе »

Џенифер Лопез на 20-ти ноември во Белград!

Популарната Џенифер Лопез ќе запее и ќе ги движи своите неверојатни колкови и во Белградската Арена. Концертот што ќе се одржи во Белград е дел од турнејата „Dance again“. Поп дивата на чиј изглед никој не останува рамнодушен на 20-ти ноември ќе ги почести и Балканците со своето присуство. Организаторите …

Повеќе »

„Интернат“ повторно на AXN. Што се случи досега?

За мистериозната серија „Интернат“ зборувавме многупати, но денеска ве известуваме дека имате можност и сами да ја погледнете на една од кабловските телевизии. AXN ја откупи и последната сезона, а денеска во 11.20 часот ќе се случи нејзината премиера. во текстот подолу ќе се обидеме накратко да ве упатиме во …

Повеќе »

Додека тој врши нужда, таа позира пред огледало!

Социјалните мрежи секојдневно сведочат за тоа колку на некои луѓе им „функционира“ мозокот. Идејата за новата популарна фотографија е навистина оригинална. Зар на некој друг би му текнало да го стори ова?         Chris | ТВ Пакет

Повеќе »

Започна фудбалската треска – ЕП 2012

Фановите на фудбалот денеска конечно го дочекаа Европско фудбалско првенство. Најдобрите 16 европски репрезентации вечерва ја започнаа битката за европскиот трон на осум стадиони во Полска и Украина, а веќе на 1-ви јули на Олимпискиот стадион во Киев ќе го дознаеме новиот европски првак. Настанот ќе биде следен од околу …

Повеќе »

Гаќи за „Прометеј“ може, споменик за Тоше никако!

Во оваа држава има пари за се, но не и за споменик на прерано починатата ѕвезда Тоше Проески. Со ребалансот на буџетот, избришана е ставката со која се предвидуваше 1 милион денари да се употребат за изградба на споменик на гробот на мегаѕвездата. Телото на Проески лежи во крајно несоодветен …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!