Почетна / Филм / Доживејте ја „Слатката страна на оргазмот“ во сабота на Телма

Доживејте ја „Слатката страна на оргазмот“ во сабота на Телма

Смешна и изненедувачка приказна која што ги открива тајните животи на пет парови кои живеат во Сиднеј.

Во овој филм ќе видите нормални и секојдневни луѓе, фетишисти и нивните необични доживувања. Врвна актерска екипа во австралиската секс-комедија, филм снимен во 2014 година. Сабота, 3 јуни 2023 година, 22.15 часот на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Недела, 23 јуни на Телма, 22.15 часот | Воениот трилер „Ѕидот“

За време на војната во Ирак, наредникот на штабот на американската армија Шејн Метјус е …

error: Содржината е заштитена!