Почетна / МК Сцена / Боки 13-ка му се закани на Карло Бос: „Да замолчи!“

Боки 13-ка му се закани на Карло Бос: „Да замолчи!“

 

Откако порно актерот Карло Бос понуди 15.000 евра за главата на шоуменот Боки 13-ка, овој се закани дека ќе го уништи својот хејтер доколку не замолчи.

Еве го статусот на Боки во целост:

„Секој глушец има желба да убие мачка… но за жал глувците се секогаш оние што страдаат, така да, ГЛУВЦИ – ЈАЗИКОТ ДРЖЕТЕ СИ ГО ЗАД ЗАБИТЕ, затоа што јас сепак сум фина, питома и расна мачка која нема да дозволи некои глувци да ја провоцираат да полуди… ако оваа мачка полуди, тогаш сите глувци ќе бидат готови. Фала, добра ноќ“

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бојана Скендеровски со преработка на „Море сокол пие“

Пејачката Бојана Скендеровски на овој голем ден Илинден ги почасти Македонците со нејзиниот најнов проект, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!