Почетна / Сапуници / Како денес изгледа Адела Нореига?

Како денес изгледа Адела Нореига?

Како изгледа ѕвездата од теленовелите на 45 години?!

 

Една од најпопуларните мексикански актерки, ѕвездата на теленовелите “Право на Љубов“, “Извор“ и “Марија Бонита“ е повлечена од светот на шоу-бизнисот веќе шест години и од тогаш се намеша појавено на ниту една фотографија ниту видео. Потсетуваме дека Адела Нореига последен пат ја видовме во теленовелата “Оган во крвта“ снимена 2008 година.

Адела била фотографирана пред неколку дена во еден ресторан. Фотографијата ја направил нејзин фан со кого таа се сликала. Фанот изјавил дека Адела не сакала да стане бидејки видливи биле неколкуте килограми вишок на нејзиното тело. 

 

Како ви се допаѓа ѕвездата на сапуниците на свои 45 години?

 

 

ЈоцКо|ТвПакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Невиден наплив на турски серии во Србија, Бугарија, Хрватска, Босна

Како никогаш претходно, српските телевизии откупуваат и емитуваат турски серии. Ако во Македонија одамна помина …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!