Почетна / МК Сцена / Фото | Контроверзниот Зоки Фаци шокира со својата нова тетоважа

Фото | Контроверзниот Зоки Фаци шокира со својата нова тетоважа

 

Нова тетоважа на македонскиот џет сетер

 


 

Зоки Фаци не успеа да ја скрие својата нова контроверзна тетоважа од гостите во неговиот втор дом, кафулето Дежа Ву.

 

 

Оние што ја следат оваа медиумска фаца знаат дека тој е фанатик на тетоважи и оти ужива да ги покажува преку своите фотографии, но пораката која осамнала на неговата половина ќе ве остави без зборови.

 


 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Funk Shui во културно-едукативниот центар Лабораториум

Funk Shui ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти во Европа и на Балканот (Берлин, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!