Почетна / МК Сцена / Фото | Контроверзниот Зоки Фаци шокира со својата нова тетоважа

Фото | Контроверзниот Зоки Фаци шокира со својата нова тетоважа

 

Нова тетоважа на македонскиот џет сетер

 


 

Зоки Фаци не успеа да ја скрие својата нова контроверзна тетоважа од гостите во неговиот втор дом, кафулето Дежа Ву.

 

 

Оние што ја следат оваа медиумска фаца знаат дека тој е фанатик на тетоважи и оти ужива да ги покажува преку своите фотографии, но пораката која осамнала на неговата половина ќе ве остави без зборови.

 


 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лешочки Фолк фест 2021 во пресрет на Голема Богородица

Во петок на 27.08.2021 г. во 20ч. во пресрет на големиот православен празник Голема Богородица, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!