Почетна / Сапуници / Фото | Погледнете ги згодните фраери од „Карасевда“ како деца

Фото | Погледнете ги згодните фраери од „Карасевда“ како деца

 

Црниот и русокосиот од слатки деца до вистински заводници

 

Најгледаната турска теленовела “Карасевда” секојдневно ги “укотвува” македонските гледачи пред малите екрани кои секоја вечер со нетрпение очекуваат нова епизода од интригантната модерна приказна. Главниот јунак Кемал и главниот негативец Емир се ликовите кои ги освоија срцата на македонските дами и воздишкиоте на женската публика ширум светот.

 

 

Згодни, маркантни, сексипилни. Бурак Озџивит и Каан Урганџиоглу се актерите кои ги толкуваат улогите на двајцата заводници од “Карасевда”. Како изгледале турските фраери како деца, погледнете во продолжение :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | „Бруско“ на Сител нè запознава со згодниот Ахил од Кипар

Ахил Матеу – најмладиот син во фамилијата Матеу од Кипар. Студирал економија во Лондон, а …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!