Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од вторник 09.12.2014

Најдобрите македонски твитови од вторник 09.12.2014

 

Најдобрите твитови од 09.12.2014

Ettttetet

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!