Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од понеделник 08.12.2014

Најдобрите македонски твитови од понеделник 08.12.2014

 

Најдобрите твитови од 08.12.2014

Ettttetet

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Искра“ – концерт на Филхармонија со виртуозот на виолина Симовиќ

Македонската филхармонија го најавува концертот „Искра” кој ќе се одржи на 16 мај (четврток) со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!