Почетна / Забава / Џенифер Лопез без грам шминка на себе

Џенифер Лопез без грам шминка на себе

 

Латино-американската ѕвезда Џенифер Лопез, во состав на светската турнеја одмора во Малезија, а од таму своите фанови ширум целиот свет ги изненади на Твитер.

 

 

Имено, Џенифер на Твитер објави фотографија на која нема воопшто шминка. Ретко ја гледаме во такво издание, но изгледот е навистина за пофалба. Сопственичката на најпознатиот задник со фотографијата покажа дека и понатаму има посебни чувства за своето истетовирано момче Каспер Смарт кој се чини дека ја следи по целиот свет.

Инаку, беспрекорните локни Џеј Ло ги скроти во пунџа, а дека не носи само гламурозна облека, докажа во својот едноставен и лежерен џемпер.

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!