Почетна / Телевизија / Х Фактор / Фото | Се разголи згодниот Урош од „Х Фактор“

Фото | Се разголи згодниот Урош од „Х Фактор“

 

Учесникот на регионалниот „Х Фактор“, Урош Туркулов, којшто е член на групата Доктори и е под менторство на Кристина Ковач, објави фотографии поради кои девојките веќе почнаа да воздивнуваат по него.

 

 

Дечкото кој секој вторник се бори за победа во музичкото шоу очигледно редовно посетува теретана па затоа има со што да се пофали.

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!