Почетна / Забава / Тинејџерка рикала како магарица кога ја „скинале“

Тинејџерка рикала како магарица кога ја „скинале“

Трети септември, прв школски ден од новата учебна година. Пред неколку години на овој ден учениците раскажуваа како го поминале летниот распуст, но времињата се менуваат. Сега учениците раскажуваат нешто друго – првото сексуално искуство.

 

Верувале или не, оваа петнаесет-годишна тинејџерка од Скопје, ги откри деталите од губењето на нејзината невиност. Таа вели дека толку било болно, што дури и плачела во текот на сексуалниот чин, или како што самата се изрази – рикала како магарица. Во видео конверзацијата таа ја советува својата другарка да не го прави тоа оти многу било болно, а како видеото се најде на интернет веќе не е ни важно.

 

Македонскиот портал Fail.mk будно истражуваше и успеа да дојде до момчето што наводно и ја одзел невиноста на оваа девојка. Тој е убеден дека не и бил прв, затоа што познава некаде околу 90 момци со коишто се „мувала“.

Овие податоци се типичен пример за тоа како македонската младина живее денес.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!