Почетна / МК Сцена / Се соблече фотографот Бојан Стоилковски

Се соблече фотографот Бојан Стоилковски

 

Еден од нашите најпознати фотографи, младиот Бојан Стоилковски објави гола фотографија на својот Фејсбук профил.

 

 

Неговиот професионален пристап кон работата досега резултираше со големи соработки од кои фотографот одлично заработува, но од неодамна започна и со снимање на видео записи. За нашиот познат фотограф се соблекоа многу анонимни, но и јавни личности, па јавноста се изненади кога на неговиот профил го виде токму Бојан разголен.

 


Блиски пријатели на Бојан велат дека тој е во среќна љубовна приказна веќе осум месеци со прекрасната Катерина Силјаноска, а фотографијата била направена уште пред три години. Зашто токму сега одлучи да ја сподели фотографот, останува нејасно, но едно е сигурно, оваа фотографија ќе скрши многу женски срца.

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Откажан „Мозаик“, парите за карти може да ги рефундирате

Организаторот на МОЗАИК фестивал заедно со артистите на настанот одлучи да го одложи концертот во …

error: Содржината е заштитена!