Почетна / Забава / Роденденот на Бибер на плоштад Македонија!

Роденденот на Бибер на плоштад Македонија!

 

„РОДЕНДЕН НА ЏАСТИН БИБЕР“
01.03, плоштад Македонија – Скопје

 

 

Младиот пејач со најмногу фанови и анти-фанови ширум светот, Џастин Бибер, вчера наполни 19 години. Група девојчиња се собраа пред фонтаната Александар Македонски на плоштадот Македонија и со песна, пароли и балони му го честитаа роденденот на својот сакан пејач. Местото пред фонтаната на плоштадот во Скопје очигледно стана омилено место во градот за слични собиранки. Откако видеото се појави на сервисот Јутјуб, хејтерите на Бибер со полни раце работа. Девојчињата ги оневозможија коментарите под своето видео, но тука се социјалните мрежи. Во прилог е видеото.

 

 Скопје

 

Струмица

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!