Почетна / ФОТО / Роберт Патинсон го шокираше светот со својата нова фризура

Роберт Патинсон го шокираше светот со својата нова фризура

 

Роберт Патинсон е познат по тоа што не се вклопува во калапот на холивудските ѕвезди кои носат скапи одела и секогаш имаат совршено средена фризура. Меѓутоа, новата необична фризура запрепасти многумина, погледнете и зошто.

 

 

Океј, ова е навистина, навистина чудно. Дури и за Патинсон. Што мислите вие за оваа фризура?

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!