Почетна / Филм / Ова е последната необјавена филмска сцена на Пол Вокер

Ова е последната необјавена филмска сцена на Пол Вокер

 

Не требаше да помине долго време за да се појават снимки во јавноста од снимањето на „Брзи и бесни“, седмото продолжение од филмот во кое се појавува и трагично загинатиот актер.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пирс Броснан и Гај Пирс во трилерот „Spinning man” во сабота на Телма

сабота, 13 април 2024 година, Телма ТВ, 22.15 часот – Филозофија на убивањето Еван Бирч …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!