Почетна / Забава / Кејт Аптон – секс симбол на денешнината!

Кејт Аптон – секс симбол на денешнината!

Дваесетгодишната девојка што ја гледате на фотографиите подолу моментално е една од најбараните манекенки во светот. Убавицата по која воздивнуваат голем број мажи е на пат да стане секс симбол.

 

 

Нејзиното име е Кејт Аптон, а телото со кое може да се пофали е едно од најбараните за насловните страни на престижните магазини. По потелко е од Америка, родена е на 10-ти јуни во 1992-та година, и во својот живот се има испробано и како актер. Повеќе зборови не се потребни, уживајте во она што следува.

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Диџеј сет на MVRTK со Dropkick Dope Entertainment

Македонскиот диџеј и продуцент MVRTK, во соработка со Dropkick Dope Entertainment снимија диџеј сет со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!