Почетна / МК Сцена / Карло Бос ќе биде депортиран во Македонија

Карло Бос ќе биде депортиран во Македонија

 

Македонскиот порно актер кој работи во Италија, Карло Бос има забрана за влез во Италија цели 5 години!

 

 

После многуте афери и препукувања, Карло Бос ја потресе Македонија со уште една вест. Актерот од Македонија кој снима филмови за возрасни во Италија лежел 72 часа во притвор, му биле земени сите документи, а во пасошот добил забрана за влез во Италија 5 години. Покрај забраната за престој, актерот има 68.000 евра парични казни, како и дополнителна казна која се уште ја очекува, а првичните информации велат дека се работи за сума од 10 до 20.000 евра.

 

 

Гоце Гиновски алиас Карло Бос беше вистинска мета за актерите во Италија кои љубоморно му наметнуваа секакви измислици. Дали конечно ќе се спасат од него, останува да видиме во периодот кој следува. Македонија својот граѓанин ќе го дочека со голема радост, по 10 години, Карло Бос повторно се враќа во Македонија!

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бојана Скендеровски со преработка на „Море сокол пие“

Пејачката Бојана Скендеровски на овој голем ден Илинден ги почасти Македонците со нејзиниот најнов проект, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!