Почетна / МК Сцена / Карло Бос во „Фарма“ ќе ја натрти Станија

Карло Бос во „Фарма“ ќе ја натрти Станија

 

Гоце Гиновски, познат како македонскиот порно актер Карло Бос, достави интересна понуда до Пинк телевизија. Имено, тој во реалното шоу „Фарма“ би учествувал со дневен хонорар од 150 евра, а како бонус бесплатно ќе ја „натртел“ Станија, како што вели самиот.

„Не барав многу од вас, туку само дневен хонорар од 150 евра и плус ви понудив да ја натртам Станија пред камерите бесплатно како подарок од мене… па сега вие како сакате имате еден месец да одлучите, а јас таму без кеш не ви влегувам“, стои во пораката на Карло Бос испратена до менаџментот на телевизиското шоу „Фарма“.

Инаку, „Фарма“ со емитување на Пинк започна вчеравечер. Сите учесници кои што беа најавени веќе се вселија на имотот во Лисовиќ.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дино Имери свиреше на историско пијано од марката „Плејел“

На 19 ноември, македонскиот пијанист Дино Имери одржа фантастичен солистички концерт во Загреб, Хрватска, во …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!